Preloader Close

Tenisový areál Vršava

Základní informace

Adresa

Sokolská 5369, Zlín, 760 01

GPS souřadnice

49.2405599498906, 17.691338742849418

Provozní doba:

duben – říjen
​​​​​​​7:00 – 21:00
říjen – duben
​​​​​​​10:00 – 21:00
​​​​​​​

Vítejte na Vršavských tenisových kurtech, skvělém místě pro milovníky tenisu. Celkem nabízíme 17 dvorců, z nichž 4 jsou kryté v moderní přetlakové hale a zbývajících 13 dvorců se nachází venku. Tato kombinace umožňuje hru v jakýchkoli povětrnostních podmínkách, ať už je slunečno, prší nebo sněží. Kryté dvorce zajišťují pohodlí a komfort v každém ročním období, zatímco venkovní dvorce nabízejí svěží vzduch a nádherný výhled na okolní krajinu. Díky této rozmanitosti možností jsou Vršavské tenisové kurty ideálním místem pro trénink, soutěže a rekreační hru pro tenisové nadšence všech úrovní. Tenisový klub Zlín se pyšní bohatou historií a aktivně se účastní tenisových turnajů a soutěží.

Najděte svou vášeň s raketou v ruce!

Tenis je sport plný pozitivních aspektů, které ovlivňují fyzické i duševní zdraví jednotlivce. Zapojení do tenisu přináší řadu výhod, včetně zlepšení kondice, vytrvalosti a koordinace. Pravidelná hra tenisu pomáhá posilovat svaly, zlepšuje pohyblivost a podporuje celkovou fyzickou aktivitu. Kromě toho má tenis i sociální výhody, jako je budování přátelství a společenských vztahů, protože je často hrán ve dvojicích nebo skupinách. Tenis také posiluje mentální schopnosti, jako je strategické myšlení, rychlé rozhodování a vytrvalost. Tento sport přináší radost z pohybu, soutěžení a zdokonalování se, což přispívá k celkovému pocitu štěstí a pohody.

Poskytované služby 

Areál vršava nabízí profesionální tréninky i dětské programy pro všechny věkové skupiny.
​​​​​​ V obchodě v areálu nabízí služby vyplétání a dovažování raket, prodej tenisového sortimentu značky Völkl a tenisové obuvi Asics a máme také vzorkovnu značek Marker, Völkl a Dalbello.

Aktuality 

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Zde najdete nejnovější informace. Přidejte se k nám a nezmeškejte žádnou událost!

Halový oblastní přebor starších žákyň na Vršavě

Minulý víkend se v rámci mládežnického tenisu nesl ve znamení halových oblastních přeborů. TK Zlín, konkrétně přetlaková hala v areálu na Vršavě hostila ve dnech 3.–5. února oblastní přebor starších žákyň. Startovní pole čítalo 27 hráček, z toho pět v barvách TK Zlín: Kristýnu Marušákovou, Kateřinu Žalůdkovou, Sáru Stříteskou, Agátu Hujíkovou a Elišku Váňovou. Našim holkám se bohužel moc nevedlo a...

Velký úspěch Káji Šmídové v Oslu

Kája Šmídová v pátek 12. ledna vyhrála singlový turnaj dívek do 14 let Northern Vision Norwegian Open na okruhu Tennis Europe, když ve finále přehrála švédskou hráčku Nicole Saidizand poměrem 6:1, 6:4! Průběh turnaje přitom neměla vůbec snadný, protože hned ve třech zápasech se musela vypořádat s tlakem po prohraných prvních setech.

Vršava hostila silně obsazený turnaj mladších žáků

Nakonec až na čtyři dny se protáhl kvalitně obsazený turnaj mladších žáků kategorie B, který od 2. do 5. března hostily čtyři antukové dvorce v přetlakové hale zlínského tenisového areálu na Vršavě. Z našich hráčů do singlové části nastoupili Noel Šimonič, Adam Bulejka, Jirka Lešingr a Filip Svozílek.

Často kladené otázky

  Probíhající akce:

  AkcePopisDatum
  Hokej MužiZlín vs Litoměřice9.10.2023
  Hokej ŽenyZlín vs Praha10.10.2023
  Hokej JuniořiZlín vs Brno11.10.2023
  Hokej MužiZlín vs Liberec13.10.2023
  Hokej MužiZlín vs Pardubice14.10.2023
  Zpátky nahoru