Preloader Close

Hala stolního tenisu

Základní informace

Adresa

Podvesná XV, 760 01 Zlín

GPS souřadnice

GPS: 49°13'38.5"N 17°41'27.3"E

Vítejte v moderní hale stolního tenisu, která je hrdým domovem pro Sportovní klub stolního tenisu Zlín. Rok 2018 představoval důležitý milník, když byla herní plocha této haly vybavena prvotřídními profesionálními stoly "Butterfly Centerfold 25", díky podpoře ze strany Statutárního města Zlín. Tato inovace posílila nejen prostředí pro hráče, ale také pro fanoušky, kteří sem přicházejí sledovat zápasy. Následující rok přinesl návrat klubu do 1. ligy, avšak v roce 2020/2021 musela být hala podrobena nákladné rekonstrukci, aby nadále poskytovala ideální prostředí pro rozvoj tohoto vzrušujícího sportu. Dnes se správa této moderní budovy svěřuje pod naše vednení.

Trocha historie

Stolní tenis je sportem, který propojuje lidi napříč generacemi a kulturami, přinášející do našich životů radost ze hry a soutěže.
Ať už hrajeme stolní tenis profesionálně nebo rekreačně s přáteli a rodinou, tato dynamická hra nabízí vzrušující zážitek a výzvu pro každého hráče.
Jeho rychlý a nevyzpytatelný charakter činí stolní tenis fascinujícím sportem, který vyžaduje rychlé reakce, precizní techniku a strategické myšlení.
Stolní tenisové stoly se stávají místem setkávání nadšených hráčů, kteří sdílejí vášeň pro tento sport a radost ze vzájemné soutěže.
Bez ohledu na to, zda jsme amatérští hráči nebo zkušení profesionálové, stolní tenis nám poskytuje příležitost uniknout do světa sportu a relaxace, plného vzrušení a přátelského soupeření.

Využití haly KST


Stolní tenisová hala je obvykle rezervována pro aktivity klubu, ale během veřejných akcí a turnajů má veřejnost možnost přijít a podívat se na zápasy či dokonce vyzkoušet stolní tenis sami.

KST Zlín
​​​​​​​

KST Zlín "B"
​​​​​​​

KST Zlín "C"
​​​​​​​

KST Zlín "D"
​​​​​​​

Buďte v obraze!

 Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Přidejte se k nám a nezmeškejte žádnou událost!

Dny otevřených sportovišť v hale KST Zlín

Toto sportoviště vás zve k účasti na akci, kde si můžete vyzkoušet další sporty pod odborným vedením. Bude to skvělá příležitost objevit nové sporty nebo zlepšit své dovednosti v těch, které už znáte.Celkově to vypadá jako skvělý víkend plný sportovního ducha a relaxace. Nezapomeňte se připojit a vytvořit si nezapomenutelné zážitky plné zábavy a radosti!

Často kladené otázky

  • Je možné, aby veřejnost přišla do Haly KST Zlín a zahrála si?
    Bohužel, Hala KST Zlín nenabízí možnost, aby veřejnost přišla a zahrála si.
  • Jak se mohu přihlásit do kurzu stolního tenisu?
    Pro přihlášení do kurzu stolního tenisu můžete kontaktovat Ing. Romana Krčála na e-mailové adrese roman.krcal@kstzlin.cz nebo telefonicky na čísle 608 759 794.
Zpátky nahoru