Preloader Close

Základní informace

Adresa

Březnická 5513, Zlín, 760 01

GPS souřadnice

49°12´59.785"N, 17°39´36.475"E

Kapacita

lední hokej:
529 diváků (429 sezení a 100 stání)

Zimní stadion CCM Aréna je především určen pro sportovní aktivity, ale také pro setkávání a radostné zážitky. Nabízíme veřejné bruslení od září do března, speciální bruslení pro obyvatele města Zlína (tzv. bruslenky pro MŠ a ZŠ), a v ostatních časech je aréna k dispozici pro soukromé pronájmy. Navíc zde trénují hokejisté a krasobruslaři, kteří využívají naši kvalitní infrastrukturu. V mezidobí zde probíhá on-line bruslení.


Najděte svou vášeň na ledu!


Přijďte si užít nezapomenutelné chvíle na ledě. Ať už máte rádi bruslení, hokej, nebo jen chcete strávit příjemný čas s rodinou a přáteli, CCM Aréna je pro vás tím pravým místem. Naše přátelská atmosféra a široká škála nabízených aktivit dělají z našeho stadionu ideální místo pro relaxaci, zábavu a sportovní růst. Objevte kouzlo zimních sportů a radostí právě u nás. Těšíme se na vaši návštěvu a pomůžeme vám vytvořit svůj vlastní ledový příběh!

Poskytované služby na stadionu

Náš stadion nabízí veřejné bruslení, profesionální tréninky i dětské programy pro všechny věkové skupiny. 
​​​​​​​ Bezpečné, přátelské a zábavné - to jsou naše služby, které vám přinášejí nezapomenutelné zimní zážitky!

Aktuality ze Zimního stadionu 

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Zde najdete nejnovější informace o akcích, trénincích a závodech. Přidejte se k nám a nezmeškejte žádnou událost!

CCM Modernizuje Ozvučení pro Vylepšené Zvukové Zážitky

CCM s oznamuje dokončení instalace zvukového systému, který dramaticky zlepšuje kvalitu zvuku v celé hale. Nové ozvučení je navrženo tak, aby plně vyhovovalo potřebám prostor.Systém zaručuje vynikající akustický výkon s čistým a vyváženým zvukem, díky pokročilé technologii a moderním reproduktorům. Jeho flexibilita umožňuje snadnou přizpůsobitelnost různým typům událostí, zatímco energetická účinn...

Nová cesta pro záchranný integrovaný systém v areálu CCM Arény financovaná dotací statutárního města...

V březnu došlo k dokončení nové cesty pro záchranný integrovaný systém (ZIS) v areálu CCM Arény, kterého bylo dosaženo díky plné finanční podpoře ze strany statutárního města Zlín.Tato nová cesta poskytuje klíčovou infrastrukturní podporu pro rychlý a efektivní přístup záchranných složek k CCM Aréně, což zvyšuje bezpečnost a ochranu všech návštěvníků a zaměstnanců v případě mimořádných událostí....

Často kladené otázky

 • Jaké sportovní aktivity jsou na stadionu k dispozici?
  Na Zimním stadionu Luďka Čajky můžete vychutnat lední hokej, bruslení a další zimní sporty. Kromě toho jsou zde často pořádány tréninky, závody a veřejné akce pro sportovce všech věkových kategorií.
 • Můžu na stadionu zaplatit kartou nebo je třeba platit hotově?
  Ano, na Zimním stadionu Luďka Čajky je obvykle možné platit kartou. Přesto je vždy dobré zkontrolovat přijímané platební metody před návštěvou stadionu, aby nedošlo k nečekaným situacím.
 • Je možné rezervovat led pro soukromé akce nebo pro skupiny?
  Ano, je možné rezervovat led pro soukromé akce, jako jsou narozeninové oslavy, firemní akce nebo tréninkové kempy. Pro rezervaci a další podrobnosti kontaktujte paní Procházkovou telefonní číslo: 577 599 912
 • Jsou na stadionu k dispozici šatny a úschovny pro osobní věci?
  Ano, stadion obvykle poskytuje šatny, kde si návštěvníci mohou ponechat své osobní věci. Některé stadiony nabízejí také úschovny, kde můžete bezpečně uschovat své cennosti a osobní předměty během návštěvy.
Zpátky nahoru