Preloader Close

Sezóna 2024 -21.6. OTEVŘENO 13-19h.

Koupaliště ZELENÉ

Základní informace

Adresa

, Zlín, 760 01

GPS souřadnice

49°13'33,079" N, 17°41'42,462" E

.

Provozní doba:

Provoz do 30.6. a od 1.9.
PO - PÁ 13:00 - 19:00
SO - NE - SVÁTKY 10:00 - 19:00
Provoz od 1.7. do 31.8.
PO - PÁ 9:00 - 19:00
SO - NE - SVÁTKY 9:00 - 19:00

Koupaliště Zelené Zlín je letním areálem, provozovaným v měsících červen až srpen. Nachází se pouhé 2 kilometry od centra města. Koupaliště Zelené láká svou čistotou, příjemným prostředím a bohatou nabídkou odpočinku a zábavy. Máme 25 metrový plavecký bazén, dětský bazén, whirlpool, brouzdátko pro nejmenší návštěvníky, dojezdový bazén se skluzavkami a tobogánem, sportovní aktivity, bufet a dětské hřiště.  Během dnů plných zábavy a pohybu si můžete dopřát chutný oběd nebo osvěžující nápoj v restauraci. Zde můžete posedět v příjemném prostředí a sledovat dění v bazénu.

Proškolený personál a bezpečnost: Naše klíčové priority na koupališti.

Naše koupaliště disponuje proškoleným personálem, který se aktivně stará o bezpečnost a čistotu prostředí, a vždy je ochoten poskytnout pomocnou ruku našim návštěvníkům. Bezpečnost a pořádek na koupališti jsou naším prioritním zájmem. Náš kvalifikovaný personál je vždy k dispozici a ochoten poskytnout pomoc nebo odpovědět na jakékoli dotazy.

Poskytované služby

Koupaliště ZELENÉ nabízí 25metrový bazén, dětský bazén s fontánkou, bazén s dojezdovými atrakcemi obsahující dvě skluzavky a tobogán, vodní síť a relaxační bazének s masážními tryskami. Kolem bazénů je k dispozici spousta lehátek a velká travnatá plocha se stinnými místy pod stromy. Pro děti je zde hřiště a samozřejmě nechybí ani stravovací zařízení.

lehátka kolem bazénu

dětské hřiště

aqua aerobic

restaurace

Aktuality z koupaliště ZELENÉ

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Zde najdete nejnovější informace o akcích, trénincích a závodech. Od exkluzivních záznamů hokejových utkání po tipy na rodinné zábavy na ledu - naše aktuality vás provedou světem zimní zábavy na Zimním stadionu Luďka Čajky. Přidejte se k nám a nezmeškejte žádnou událost!

Koupaliště Zelené dokončuje přípravy na letní sezónu

Koupaliště Zelené je v cílové rovince s přípravami na nadcházející letní sezónu. S potěšením oznamujeme, že většina významných rekonstrukčních prací je již dokončena a areál se těší na otevření.Čáry na parkovišti jsou již hotové. Hlavní budova koupaliště prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní má zcela nový vzhled, což výrazně zlepší estetiku i funkčnost celého areálu.Nový bufet a nový provozovatelPr...

🏀☀️🏖️Na Koupališti Zeleném jsme právě instalovali nové basketbalové koše

Máme skvělou zprávu! Na Koupališti Zeleném jsme právě instalovali nové basketbalové koše. 🏀🌞 I když koupaliště ještě není otevřeno a probíhají dokončující práce před začátkem sezóny, už se můžete těšit na spoustu sportu a zábavy. Sledujte nás pro další novinky o otevření!

Koupaliště ZELENÉ vrcholí s opravami: Nové občerstvení je již na svém místě.

Koupaliště ZELENÉ s potěšením oznamuje, že opravy a modernizace koupaliště jsou v plném proudu. Nový obytný kontejner, který bude sloužit jako občerstvení, je již na svém místě a poskytne návštěvníkům široký sortiment občerstvení.Další práce, včetně úprav venkovních prostor, instalace nového skříněk na cennosti a zlepšení technického zázemí, se rovněž blíží k úspěšnému závěru. Věříme, že všechny t...

Předsezónní práce na koupališti ZELENÉ

🌞 Sezóna 2024 se blíží! 🏊‍♂️ Koupaliště Zelené se připravuje, přinášíme vám novinky!🛠️ V průběhu příprav došlo ke stržení bufetu a právě nyní probíhá výměna obložení, abychom zajistili maximální pohodlí pro naše návštěvníky. Modernizujeme také elektroinstalaci, aby vaše odpočinkové chvíle byly ještě příjemnější. Ale to není vše! 🎶 Aktualizujeme naše audio vybavení, abyste si mohli užít každý okamž...

Koupaliště Zelené se chystá na nadcházející sezónu s úpravami a novinkami

Zelené,2024 – Sezóna se nezadržitelně blíží a koupaliště Zelené již zahájilo přípravy na nadcházející letní dobrodružství. V souladu s naším závazkem k vylepšování a zlepšování našich služeb, momentálně probíhá rozsáhlá renovace obložení areálu, která zajistí ještě pohodlnější a estetičtější prostředí pro naše návštěvníky.

Často kladené otázky

  • Jaká je dostupnost koupaliště Zelené Zlín z centra města?
    Koupaliště Zelené Zlín se nachází jen 2 kilometry od centra města, což znamená, že je snadno dostupné pěšky, automobilem nebo veřejnou dopravou.
  • Poskytuje koupaliště Zelené Zlín možnost pronájmu lehátek a slunečníků?
    Lehátka jsou volně k dispozici, ale slunečníky nepůjčujeme. V areálu je spousta stinných míst pod stromy, která nabízí stinná místa.
Zpátky nahoru