Preloader Close

Stadion mladeže Zlín

Základní informace

Adresa

Hradská 854, Zlín, 760 01

GPS souřadnice

49.2266°N17.6704°E

Provozní doba pro veřejnost:

pondělí - pátek   
​​​​​​​7:00 - 14:00 a 18:00 - 20:00

Návštěvní řád ke stažení

Vítejte na Stadionu mládeže, který s dlouhou atletickou tradicí stojí v srdci města jako symbol sportovního ducha a komunity. Tento atletický areál je základnou pro různorodé sporty, jako je rugby, baseball, a je domovem pro orientační běžce. Stadion mládeže není pouze domovem pro sportovce a soutěžní týmy, ale také vhodným místem pro rekreační sporty pro širokou veřejnost. Kromě toho je často využíván pro sportovní aktivity a tréninky několika základních škol. Jeho centrální poloha v centru Zlína a dostupnost různých sportovních aktivit z něj činí oblíbené místo pro trávení volného času a aktivního odpočinku.


Sporty: Klíč k zdravému životnímu stylu a duševní pohodě

Sporty jsou klíčovou součástí zdravého životního stylu. Pravidelná fyzická aktivita přináší mnoho výhod pro naše zdraví, jak fyzické, tak i duševní. Pohyb posiluje svaly a kosti, zlepšuje srdeční a cévní systém, a pomáhá udržovat zdravou hmotnost těla. Kromě toho sporty snižují stres a úzkost, zlepšují náladu a podporují lepší spánek. Důležité je najít sportovní aktivitu, která nás baví a motivuje, a pravidelně se jí věnovat. Ať už je to běhání, plavání, jóga nebo třeba jízda na kole, každý druh pohybu přispívá k našemu celkovému zdraví a pohodě.

Poskytované služby na Stadionu mládeže

Prosíme o zaslání veškerých objednávek termínů využití Stadionu mládeže na adresy stadionmladeze@stezazlin.cz, abychom předešli možným nedorozuměním a zajistili plynulý průběh akcí. V emailu uveďte prosím: termín akce (datum a čas), rozsah využití areálu (zda je potřeba uzavřít pro další účastníky), požadavky na prostor (včetně šaten, přístupu k elektřině, ozvučení, světelné tabule apod.)

kluby

školy

veřejnost 

společenská sportovní setkání

Aktuality 

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Zde najdete nejnovější informace o akcích a závodech. Přidejte se k nám a nezmeškejte žádnou událost!

Oznámení o proběhlém čištění tartanového povrchu

Rádi bychom vás informovali, že od 13. května do 24. května 2024 proběhlo čištění tartanového povrchu a přilehlých tartanových ploch na našem sportovišti. Jsme potěšeni, že vám můžeme oznámit, že veškeré práce byly úspěšně dokončeny a sportoviště je opět v krásném a udržovaném stavu.Vzhledem k probíhajícím pracím byl dopolední provoz dočasně omezen. Odpolední tréninky byly organizovány po dohodě a...

Nové zázemí pro atletický klub Zlín

S radostí oznamujeme, že na Stadionu mládeže Zlín byla dnes nově instalována obytná buňka/kontejner, která bude sloužit jako zázemí pro rozhodčí a sklad nářadí. Tento krok představuje významné zlepšení pro atletický klub, neboť umožní poskytovat lepší podmínky a podporu sportovcům a rozhodčím.Děkujeme všem, kteří se na tomto projektu podíleli a pomohli nám tak vytvořit lepší prostředí pro rozvoj m...

Prodloužení otevírací doby Stadionu mládeže ve Zlíně do 20:00 hodin

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky a sportovní nadšence, že s příchodem nové sezóny je otevírací doba Stadionu mládeže ve Zlíně prodloužena až do 20:00 hodin.Od 1. dubna 2024 budou naše brány otevřeny déle, abychom poskytli více příležitostí k aktivnímu trávení času a sportování. Tato změna umožní jednotlivcům i rodinám využít našich sportovišť až do pozdních hodin....

Často kladené otázky

  • Jaké sportovní aktivity nabízí toto sportoviště?
    Na Stadionu mládeže jsou pro veřejnost k dispozici běžecké dráhy a workoutové hřiště.
  • Jak se dá rezervovat návštěva Stadionu mládeže ve Zlíně?
    Pokud máte zájem o rezervaci pro větší skupinu nebo pravidelný trénink, můžete nás kontaktovat telefonicky: nebo emailem: stadinmladeze@stezazlin.cz. Jsme k dispozici pro poskytnutí dalších informací a pro uspořádání rezervace dle vašich potřeb.
  • Jsou na Stadionu mládeže ve Zlíně k dispozici uzamykatelné skříňky na cennosti?
    Ano, na Stadionu mládeže ve Zlíně jsou k dispozici uzamykatelné skříňky na cennosti ve společné šatně. Klíče na vyžádání na pokladně.
Zpátky nahoru