Preloader Close

Základní informace

Adresa

U Zimního stadionu 4286, Zlín 760 01

GPS souřadnice

49°13´3.711"N, 17°39´35.450"E

www.datarthala.cz

Kapacita

sportovní akce:  2000 osob
kulturní akce: až 3000 diváků

5Datart Arena v Zlíně představuje multifunkční sportovní zařízení, které slouží jako centrum sportovních událostí, koncertů a kulturních akcí. Otevřena v roce 2009 s kapacitou přibližně 2 500 diváků, hala je domovem pro místní sportovní kluby, včetně VSC Fatra Zlín a Handball club Zlín. Kromě sportovních událostí hostí hala Datart také koncerty různých hudebních interpretů a další kulturní a společenské akce. Dále je využívána pro cvičení a sportování několika zdejších škol. Svou rozlohou a výtečnou dostupností představuje hala Datart ideální místo pro pořádání rozmanitých akcí, které oslovují široké publikum.

V multifunkční hale je k dispozici i řada nebytových prostor, které poskytují zázemí následujícím firmám: SDRUŽENÍ RESL, RESTAURACE HASIČÁRNA NOVESTA, FITNESS, KANCELÁŘE FIREM (RB CONTROL-REWORK s.r.o.), KADEŘNICTVÍ (Kateřina Vodáková), KOSMETIKA (Jitka Svobodová), MASÁŽE LUSI (Lucie Vlčková), PERMANENTNÍ MAKE-UP A KADEŘNICTVÍ (Alena Dvořáková), BB Stavby s.r.o. (Zdenek Žák) a Cora Plus s.r.o. (Mlčochová Lenka)

Poskytované služby 

Viceúčelová Sportovní hala Datart poskytuje občanům Zlína komplex služeb souvisejících se sportem a odpočinkem pro volný čas již řadu let. Svým umístěním v centru Zlína a snadnou dostupností s dlouholetými zkušenostmi představuje jeden ze základů zlínského sportovního života. Prostory haly jsou využívány jako sportovní hala, víceúčelová hala, koncertní sál a výstavní veletržní hala. Součástí zařízení je fitness centrum, masáže, sauna, rehabilitace, restaurace, nehtové studio, kadeřnictví a kosmetika.

sport 

kulturní akce

Aktuality 

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Zde najdete nejnovější informace o akcích, trénincích a závodech. 

Den otevřených sportovišť ve sportovní hale DATART

Toto sportoviště vás zve k účasti na akci, kde si můžete vyzkoušet další sporty pod odborným vedením. Bude to skvělá příležitost objevit nové sporty nebo zlepšit své dovednosti v těch, které už znáte. Celkově to vypadá jako skvělý víkend plný sportovního ducha a relaxace. Nezapomeňte se připojit a vytvořit si nezapomenutelné zážitky plné zábavy a radosti!

Sportovní hala DATÁRT se vydává na cestu zlepšení s novými úpravami

DATÁRT, [Datum] – Sportovní hala DATÁRT se chystá řada drobných, ale významných úprav, které přispějí k ještě lepšímu zážitku pro návštěvníky. Právě dnes byly dokončeny prvotní úpravy, které zahrnují výměnu vchodových dveří do sauny a instalaci nových podhledů v chodbách.

Často kladené otázky

    Zpátky nahoru