Preloader Close

Základní informace

Adresa

Tyršovo nábřeží 71, Zlín, 760 01

GPS souřadnice

49.2266°N, 17.6679°E


​​​​​​​Kuželna ve Zlíně má čtyři profesionální dráhy. Kuželna je domovem Kuželkářského klubu Zlín, který se pyšní bohatou historií a aktivní účastí vsoutěžích.
​​​​​​​Není jen místem pro sportovní aktivity, ale i pro společenská setkání a relaxaci. Pravidelně pořádá turnaje profesionálů ale i pro širokou veřejnost, které jsou skvělou příležitostí pro všechny zájemce o tento tradiční sport. 
Přijďte navštívit kuželnu a zjistěte, proč je oblíbeným místem pro milovníky kužel. 
.

Sport pro celý život

Kuželky jsou sport na celý život. Dají se hrát od mládežnického věku až do toho důchodového. Začít se dá kdykoliv a hrát tak může doslova celá rodina. Existují turnaje pro amatéry, ligové soutěže, ale i mistrovství světa a mezinárodní poháry. Kuželkářky a kuželkáři jsou jedna velká rodina. Díky tomuto krásnému sportu můžete získat spoustu nových přátel a známých nejenom v ČR, ale i v zahraničí.

Možnosti využití

Kuželkářská kuželna je obvykle rezervována pro aktivity klubu, ale během veřejných akcí a závodů má veřejnost možnost přijít a podívat se na soutěže či dokonce vyzkoušet kuželky sami.

závody

tréninky a Kurzy

amaterské závody

soukromé akce

Aktuality z KUŽELNY

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém.

Sportovní hala DATART zahajuje úklidové a opravné práce po skončení sezóny

 Po úspěšném zakončení sportovní sezóny ve sportovní hale DATART nyní nastává čas na důkladný úklid a údržbu celého objektu. Během následujících týdnů bude hala procházet řadou činností, které zahrnují drobné opravy, malování a výměnu osvětlení. Tyto práce jsou nezbytné pro zachování standardu, který hala svým návštěvníkům nabízí.Kromě těchto údržbových prací se také připravuje rozsáhlá revit...

Mistrovství ČR v kuželkách starších žáků

To je skvělá zpráva! Mistrovství ČR v kuželkách starších žáků se zdá být nejen vzrušující, ale také úspěšné pro Zlín. Získání mistrovských titulů je ohromný úspěch a svědčí o vynikajícím talentu a tvrdé práci těchto mladých sportovců. Tréninky na kuželně evidentně přinášejí ovoce, a to je skvělá zpráva pro místní sportovní komunitu. Gratulujeme zlínským zástupcům i trenérům k jejich skvělým výsled...

Dny otevřených sportovišť v KUŽELNĚ

Toto sportoviště vás zve k účasti na akci, kde si můžete vyzkoušet další sporty pod odborným vedením. Bude to skvělá příležitost objevit nové sporty nebo zlepšit své dovednosti v těch, které už znáte.Celkově to vypadá jako skvělý víkend plný sportovního ducha a relaxace. Nezapomeňte se připojit a vytvořit si nezapomenutelné zážitky plné zábavy a radosti!

Často kladené otázky

  • Je možné, aby veřejnost přišla do kuželny Zlín a zahrála si?
    Bohužel, Kuželna Zlín zatím nenabízí možnost, aby veřejnost přišla a zahrála si.
  • Jak se mohu přihlásit do kurzu?
    Pro přihlášení do kurzu můžete kontaktovat pana Poláška na emailu kuzelkyzlin@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 607 523 219.
Zpátky nahoru