Preloader Close

Fotbalový areál V. Marečka

Základní informace

Adresa

Sokolská 4989, Zlín 76001

GPS souřadnice

49°13´3.711"N, 17°39´35.450"E

Provozní doba:

pondělí - pátek 7:00 - 22:00
​​​​​​​sobota - neděle - svátky dle rozpisu utkání
​​​​​​​

Steza Zlín se stala správcem budovy, která je zázemím pro mnoho sportovců. V této budově se nacházejí šatny určené pro domácí tým, vybavené i regenerační zónou pro jejich přípravu a odpočinek. Tato zařízení jsou využívána především ženami a dorostem. Kromě toho jsou zde také šatny pro hostující týmy, aby měly příjemné podmínky během svých zápasů. Pro veřejnost jsou k dispozici občerstvení a toalety. Důležité je zdůraznit, že samotná hřiště nespadají do zprávy Stezy Zlín, nicméně správa tohoto zázemí je důležitou součástí podpory sportovního dění ve městě.

Fotbalový areál V Marečka je známý svou tradiční atmosférou a širokou nabídkou sportovních událostí. Jedním z jeho unikátních prvků jsou triangly - utkání, která umožňují současnou účast více týmů, což přináší nejenom vzrušující zápasy, ale také zvýšenou soutěživost a dynamiku. Každoročně se zde také koná vysoce populární McDonalds cup, soutěž pro základní školy, která přitahuje mladé fotbalové nadšence ze všech koutů. Tato událost je známá svou oblíbeností mezi dětmi i rodiči a představuje důležitou součást fotbalového kalendáře regionu. Fotbalový areál V Marečka tak slouží jako důležitý prostor pro sportovní aktivity a budování komunity prostřednictvím fotbalu.

Poskytované služby na stadionu


Fotbalový areál je obvykle rezervován pro aktivity klubu, ale během veřejných akcí a zápasů má veřejnost možnost přijít a podívat se na zápasy.

muži

ženy

dorost

ostatní

Aktuality

Buďte v obraze! Naše aktuality vás udrží informované o všem důležitém. Zde najdete nejnovější informace. Přidejte se k nám a nezmeškejte žádnou událost!

Dny otevřených sportovišť

Přijďte si užít svůj oblíbený sport nebo poznat zcela něco nového. Díky akci Dny otevřených sportovišť, která se koná druhý dubnový víkend po celém městě Zlín si fotbal můžete Vy i Vaše děti vyzkoušet pod vedením našich skvělých profesionálů. Těšit se na vás budeme tentokrát na půdě fotbalové akademie, tj. areál Vlastislava Marečka na zlínské Vršavě, a to v sobotu 20. dubna od 10 do 12 hodin! ...

Sportovní areál V. Marečka dokončil renovaci a získal novou fotbalovou plochu s přírodním trávníkem...

Sportovní areál V. Marečka se pyšní dokončením rozsáhlých úprav svého fotbalového hřiště, které přinesly vytouženou novou fotbalovou plochu s přírodním trávníkem.Renovace fotbalového hřiště je součástí širšího plánu modernizace sportovního areálu V. Marečka, který si klade za cíl přinést do místní komunity moderní a kvalitní sportovní zařízení.

Často kladené otázky

  Probíhající akce:

  AkcePopisDatum
  Hokej MužiZlín vs Litoměřice9.10.2023
  Hokej ŽenyZlín vs Praha10.10.2023
  Hokej JuniořiZlín vs Brno11.10.2023
  Hokej MužiZlín vs Liberec13.10.2023
  Hokej MužiZlín vs Pardubice14.10.2023
  Zpátky nahoru